تبلیغات
تبلیغات

نقاط تحریک پذیر زن

۱۶۷
نقاط تحریک زن و مرد

از نقاطی که می توان برای تحریک زن برای آمیزش استفاده نمود به قرار زیر است:

-  سلول های واقع در هاله نوک پستانها آن چنان است که هر موقع نوزاد به آن دست می زند مادر تحریک شده و در اثر آن شیر جریان می یابد و برای شوهر نیز موضع مناسبی جهت تحریک است و چون به نوک پستان نزدیکتر شود سلولها حساس تر می باشد و نوک پستان تحریک پذیر تر می باشد.....


 

-  بعضی ها کلیتوریس را مقدم می دارند چون کلیتوریس در زن حکم آلت مرد را دارد و آلت مرد نیز با ملامسه زن تحریک پذیر می باشد و هر چه به حشفه نزدیکتر باشد حساس تر است تا حدی که سلول های نوک آلت حتی گرمی و سردی را حس نکرده و تنها برای درک لذتند و در کلیتوریس زن نیز چنین است و ملامسه مختصر آن تحریک شدیدی به زن دست می دهد.

-  گاز گرفتن ملایم پشت گردن زن می توانند آماده کننده خوبی برای زن باشد بخصوص گازهای ملایمی که می توان به گردن، گونه، لاله گوش، شانه گرفت و ملامسه آنها کمتر از گاز گرفتن ملایم تحریک پذیر می باشد.

-  دست کشیدن به پشت در میان ستون فقرات که هر دو طرف ریشه اعصاب خارج می شوند از جمله نقاط خوب تحریک شونده می باشد که اگر به صورت مواج کشیده شود (بسیار ملایم – ملایم محکم تر ) اثر بیشتری خواهد داشت.

-   سطح داخلی ران و لب های فرج نیز در لمس پاسخ می دهند و چنانچه انگشت را بر وترهای عضلانی که از دو طرف مهبل به سطح استخوان می چسبند گذاشته و همانند به لرزه در آوردن تارهای سیم عمل شود بهتر جواب می دهد.

-   بوسه که قدیمی ترین نقطه شناخته شده برای تحریک است.

-   مکیدن زبان زن یا مکیدن زن زبان مرد را برای هر دو طرف تحریک کننده است.

برای پیدا کردن نقطه هاس حساس تر زن مدتی طول می کشد و به حساسیتهای مختلف بستگی دارد و چه بسا زنی پیدا شود که با مالش سطح داخلی بازوهایش به سرعت به اوج لذت جنسی برسد.

ملامسه می تواند با دهان، سر، آلت و لاشه پا نیز صورت گیرد چه بسا مالیدن کف پا به پشت پای زن یا مالیدن پشت پا به کف پای زن بهترین تحریک باشد. غلغلک کف پای زن نیز تحریک کننده جنسی قابل ملاحظه ای می باشد به شرط آن که ملایم و اندک باشد در غیر این صورت سبب اوج تحریک عصبی و ناراحتی زن می گردد.

بعضی از موارد نامبرده ممکن نزد برخی زنان ایجاد ناراحتی کند و حتی زنانی دیده شده اند که بوسه را دوست ندارند یا موارد دیگر. اما آنچه نزد تمام زنان قطعی است چند نقطه می باشد که در راس همه آنها کلیتوریس می باشد با این تفاوت که برخی از زنان با دست زدن به آن و ملامسه ابراز انزجار می کنند ولی تقریبا همه آنها با آلت نعوظ یافته که مرتب و محکم به آن مالیده می شود احساس لذت و حتی به اوج لذت رسیدن می کنند.

موضع دیگر زبان است به علت تقویت قوای شامه و ذائقه و لامسه که در مکیدن زبان است کمتر زنی یا مردی احساس ناراحتی می کند(به خصوص اگر با نوک زبان در دهان عنحه کرده یکدیگر دخول و خروج انجام گیرد) مگر آنکه مسئله بهداشت برای یکی از طرفین مطرح باشد.

موضع دیگر لاله گوش است.

تحریک مرد از طرف زن کمتر احتیاج به آگاهی دارد زیرا مرد با فکر و یا در نظر

آوردن نقاط شهوت انگیز و یا عوامل روانی نعوظ به او دست می دهد و اغلب در این حال تحریک شده به حساب می آید.

آنچه بر زن است بداند تا از ناراحتی های شوهر کاسته شود تحریک موضعی نیست بلکه تحریک موقعی است و آن زمانی است که مرد در حالیکه دخول انجام می دهد بلافاصله نعوظ وی پایان می یابد دخالت زن با تحریک مرد در حالیکه عضلات مهبل را بر روی آلت مرد فشار داده و رانها را به هم نزدیک کرده و امکانا با دست مالیدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وی نعوظ برگشته و مرد را راضی می سازد.

و از عوامل موثر دیگری که در تحریک زن و شوهر دخالت دارد عطر می باشد

+ نوشته شده توسط admin در ، ۳۶۹ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: ماساژ جنسی و اماده کردن همسر
برچسب‌ها: تحریک جنسی، تحریک همسر، نقاط تحریک امیز زن، نقاط تحریک امیز بدن، اوج لذت جنسی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها