تبلیغات
تبلیغات

هم جنس گرایی از نظر دینی

۱

همجنس گرایی چه در میان مردان باشد(لواط) و چه در میان زنان(مساحقه) از بدترین انحرافات اخلاقی است. که سرچشمه مفاسد زیادی در جامعه و مایه نابودی و هلاکت انسان ها خواهد شد.

اصولا طبیعت زن و مرد آنچنان آفریده شده است که ارامش و اشباع سالم خود را در علاقه به جنس مخالف(از طرق ازدواج سالم) می بیند و هرگونه تمایلات جنسی در غیر این صورت انحراف از طبع سالم انسانی و یک نوع بیماری روانی است...

 

 


که اگر به آن ادامه داده شود روز به روز تشدید  می گردد و نتیجه اش بی میلی به (جنس مخالف) و اشباع ناسالم از طریق جنس موافق است. این عمل ناپسند باعث می شودکه مردان و زنان از زناشویی و تشکیل خانواده صرف نظر کنندو در نتیجه برای همیشه نسل بشر قطع گردد بدین جهت خداوند بزرگ عمل زشت همجنس گرایی را بر تمام افراد بشر ممنوع کرده است تا ناچار به ازدواج شوند.(تفسیر نمونه :257/14)

روانشناسان و پزشکان معروف جهان همجنس گرایی را یکی از مهمترین انحرافات جنسی قلمداد کرده اند مثلا موریس دبس می گوید: یکی از انحرافات جنسی که خیلی شدید و سخت می باشد تمایل به همجنس است.

فروید می گوید: عشق به همجنس را می توان پر دامنه ترین انحراف خواند.

مضرات هم جنس گرایی از نظر بهداشت و روان :

این گونه روابط نامشروع در ارگانیسم بدن انسان و حتی در سلسله اعصاب و روان اثرات ویران گری دارد . افراد هم جنس گرا تدریجا به انزوا و بیگانگی از اجتماع و سپس بیگانگی از خویشتن روی می آورند. و ممکن است به بیماری های جسمی و روانی مختلفی گرفتار شوند.

در زشتی و پستی هم جنس گرایی امام صادق(ع) می فرمایند: هرگاه جنس مذکر با مذکرش آمیزش کند عرش خداوند به لرزه در می آید.

در روایت دیگری از امیرالمومنین علی (ع) از پیغمبر اکرم (ص) نقل کرده اند که چنین می فرمودند: لعنت خدا بر آن مرد باد که خود را شبیه زنان می سازد و لعنت خدا بر زنانی باد که خود را شبیه مردان می کنند.(وسائل الشیعه:255/14)

دانشمندان می گویند: ادامه کار هم جنس بازی تمایلات جنسی را نسبت به جنس مخالف در انسان تدریجا می کاهد و احساس زنانه در او پیدا می شود. و هر دو گرفتار ضعف مفرط جنسی و سرد مزاجی می شوند. بطوری که بعد از مدتی قادر به آمیزش طبیعی با جنس مخالف نخواهند بود. به همین دلیل و به دلایل اخلاق و اجتماعی دیگری اسلام شدیدا همجنس گرایی را در هر شکل و صورت تحریم کرده و برای آن مجازاتی شدید که گاه به سر حد اعدام می رسد قرارداده است . حکم همجنس گرایی در مردان خواه فاعل باشند و ا مفعول اعدام است. و همجنس گرایی در زنان پس از ثابت شدن صد تازیانه و بعضی از فقها گفته اند: اگر زن شوهر دار این عمل ررا انجام دهد حد او اعدام است.

+ نوشته شده توسط admin در ، ۵۶۰ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: نگاه دینی به مسائل جنسی
برچسب‌ها: هم جنس گرایی، همجنس گرایی، لواط، مساحقه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر
نظرات اخیر برای نوشته‌ها